Loading…

Morena pozon joshëse me fustanin e shkurt me ngjyrë të kaltër

  • 07/09/2021 | 16:05

Morena pozon joshëse me fustanin e shkurt me ngjyrë të kaltër

Këngëtarja njihet për stilin e saj me anë të cilit ekspozon edhe tiparet e formësuara trupore.

Edhe sot, Morena Taraku ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale.

Ajo ka zgjedhur të vishet me fustan me ngjyrë të kaltër e cila ka sjell disa poza të reja duke marrë vëmendjen.

Morena Taraku, si pothuajse në çdo postim tjetër duket në super-formë e këtë e treguan edhe komentet e shumta pozitive që ajo mori nga ndjekësit.

Ndryshe, ajo po vazhdon ta shijojë suksesin e bashkëpunimit me Feron.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë