Loading…

Monika rrëfehet për marrëdhënien e saj me Arjolën

  • 26/02/2022 | 08:35

Monika rrëfehet për marrëdhënien e saj me Arjolën

Gjatë debatit mes Arjolës dhe Antonelës dje gjatë spektaklit të Post Big Brother Vip u përfshi edhe Monika, transmeton Gazeta Metro.


Ishte Antonela ajo e cila iu drejtua Arjolës duke I thënë se ti prishe raportet edhe me Monikën sapo dole nga BBV.

Me këtë rast Arjola iu drejtua Monikës që ta thotë të vërtetën e cila realisht është komentuar shumë pas përfundimit të BBV se a flasin dy mikeshat sot apo jo.

“Arjola më ka mbështetur në gjithë rrugëtimit tim dhe ne kemi raport shumë të mirë jashtë”, u shpreh Monika duke e dhënë përgjigjen e shumëpritur nga publiku. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë