Loading…

Momenti ‘simpatik’ i çiftit Veseli, kur harruan letërnjoftimet (Video)

  • 11/06/2017 | 12:58

Momenti ‘simpatik’ i çiftit Veseli, kur harruan letërnjoftimet (Video)

Kryetari i PDK-së Kadri Veseli dhe bashkëshortjae tij Violeta Veseli, kanë ndarë një moment interesant e simpatik në momentin kur ata kishin shkuar për të votuar në shkollën fillore “Faik Konica” në Prishtinë.


Përderisa po prisnin në rend duke dhën informatat e nevojshme për të votuar, bashkëshortja e Veselit e lajmëroj tinëzisht të parin e PDK-së, se e kishe harruar mjetin identifikues, saktësisht letërnjoftimin.

Megjithatë kjo nuk u mbajt fshehtë nga Veseli, i cili filloj të qeshë, duke thënë se edhe ai e ka harruar, madje duke shtuar se atij i falet, por jo edhe gruas së tij.

Ndiqeni këtë moment simpatik të tyre të transmetuar edhe live në “Tribunë Zgjedhore”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë