Loading…

Momenti qesharak kur qeni provon të ecë me çizmet e dëborës (Foto/Video)

  • 14/01/2017 | 09:26

Momenti qesharak kur qeni provon të ecë me çizmet e dëborës (Foto/Video)

Një qen u kap nga kamerat duke u përpjekur me çizme dëborë të përshëndet dikë në derë.


Sterling që jeton në New England, ka veshur çizme të verdha të shndritshme për të ecur në rrugë, për shkak se dëbora dhe kripa e hedhur në rrugë dhe trotuare mund të djegë putrat e qenit.

Pronari mori këpucët duke shpresuar se do të mbrojë atë,  – por ato përbën një problem të ri për Sterling, transmeton gazetametro.net.

3c074a5200000578-4107048-image-a-60_1484079890320

Qeni duket i hutuar me çizmet e veshura dhe nuk di si të ecë me to.

Ky është momenti qesharak kur një qen përpiqet të ecë me çizme dëbore./Gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë