Loading…

Momenti kur sportisti e shkelë balenën në kurriz (Video)

  • 06/07/2017 | 23:22

Momenti kur sportisti e shkelë balenën në kurriz (Video)

Sporti i kateboard i njohur për kalimet në uji di të jetë shumëherë i rrezikshëm. I tillë ka mundur të jetë edhe ky për Andrei Grigoriev. 


Me paradën e tij në uji, Andrei papritmas u përplas me një balenë të madhe.

Ai i hypi mbi kurriz balenës për një moment, por fati i tij ishte lëvizja e shpejt e litarit duke iu shmangur më të keqës. /Indeksonline/

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë