Loading…

Momenti kur polici qëllon me armë qenin, pas kafshimit të një djali

  • 28/04/2019 | 13:28

Momenti kur polici qëllon me armë qenin, pas kafshimit të një djali

Një adoleshent dhe një burrë janë lënduar në sulmin e një kopeje qensh në rrethin Pasco në Flordia, ndërsa një polic i ka ndaluar kafshët e egëruara duke shtënë në njërin prej qenve, transmeton Gazeta Metro.

Në videon e policisë mund të shihet se si qentë nisen drejt policit, i cili i kërcënon me revole.

“Hej! Ikni!”, bërtet polici dhe në një çast shtie në ta, pastaj dëgjohet ciatja dhe qentë ikin.

“Njeriut po i del gjak… E qëllova një qen”, njofton polici qendrën.

Incidenti ka ndodhur në afërsi të parkut natyror Crews Lake në Floriuda. Djalin (15) qeni e ka kafshuar deri sa po shkonte në shkollë, ndërsa burri të cilin kopeja e qenve e ka rrëzuar në tokë ka pësuar lëndime serioze në të dy këmbët.

Qeni i plagosur në fund është vënë në gjumë me kerkesën e pronarit. Burri i lënduar ka thënë se qentë u shfaqën nga asgjëkundi./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=4V4hjC8cFSs

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë