Loading…

Momenti kur një gropë e madhe hapet në një parkim dhe gëlltit makinën po bën xhiron në rrjet

  • 08/06/2021 | 09:24

Momenti kur një gropë e madhe hapet në një parkim dhe gëlltit makinën po bën xhiron në rrjet

Imazhe të pabesueshme kur një gropë e madhe hapet në një parkim spitali në Jeruzalem po bëjnë xhiron në rrjet.


Në videon e publikuar shikohet që gropa e hapur ‘gëlltit’  makinën që ndodhej aty pranë.

Sipas Times of Izrael, shtatë zjarrfikës ishin në vendngjarje,kur u njoftua se makina kishin rënë në gropën e krijuar.

Për fat të mirë nuk pati lëndime nga incidenti.

Sipas mediave vendase hapja e gropës besohet të jetë shkaktuar nga punimet që po kryheshin në rrugë aty pranë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë