Loading…

Momenti kur Molliqaj e Gjini përplasen ashpër (Video)

  • 31/05/2017 | 22:05

Momenti kur Molliqaj e Gjini përplasen ashpër (Video)

Sekretari Organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje është përfshirë në debat të ashpër me përfaqësuesin e AAK-së në emisionin “Jeta në Kosovë”.


Molliqaj, ka hyrë në një debat të ashpër me Ardian Gjinin për periudhën e luftës.

Gjini i tha Molliqajt se nuk mundet me i “shitë mend për luftë”, e Molliqaj ia ktheu duke i thënë se “më së shumti mundem me të shitë ty”, shkruan Periskopi.

Molliqaj po ashtu i tha Gjinit se “me PDK-në e Kadri Veselit nuk di qysh luftohet krimi e korrupsioni. Me kriminelë nuk di qysh bohet.”

Ndërsa, për LDK-në, në formë tallëse Molliqaj tha se nuk brengoset më. Tha se LDK-ja nuk ekziston për të.

“Për mu këta nuk ekzistojnë, nuk janë në garë. Shqetësim për mua mbetet PDK-ja”, tha ai.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë