Loading…

Momenti kur Limaj refuzon të dal në skenë me Veselin (Video)

  • 10/06/2017 | 11:45

Momenti kur Limaj refuzon të dal në skenë me Veselin (Video)

Në fushatën përmbyllëse të koalicionit të quajtur të madh me Partinë Demokratike të Kosovës, Aleanceës për Armerin e Kosovës dhe Nisman për Kosovësm, u verejt haptazi që ky bashkim me shumë sesa vullnet mes liderëve një koalicion për të ardhur në pushtet, transmeton Infokusi.com


Siç e quajtën gjatë gjithë fushatës kundërshtaret e tyre politik, koalicioni I natës dhe koalicioni I frikës sot në takimin përmyllës, lideri i AAK-së, dhe kandidati për kryeminister I këtij koalicioni mbeti në mes të liderit të PDK-së, Kadri Veselit dhe partnerit të tij, Fatmir Limaj.

Kadri Veseli e ftoj Haradinajn ta marr me veti në binë edhe Limajn derisa ky I fundit me forcë insistoj që mos të ngjitëj në binë ku I ftonte Veseli.

Fatmir Limaj me dhjetëra herë publikisht ka akuzuar Kadri Veselin dhe sherbimin qe ai e ka udhëhequr SHIK-un që I kanë montuar rastet e korrupsionit të Ministrisë së Transportit ku Limaj ishte akuzuar për korrupsin në kohën sa ishte ministër i këtij digasteri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë