Loading…

Momenti kur kryetari i Pejës qan kur flet për BOREA’n |VIDEO

  • 07/09/2018 | 15:03

Momenti kur kryetari i Pejës qan kur flet për BOREA’n |VIDEO

Resorti turistik Borea në Pejë pas një periudhe dekadëshe ka filluar të ndërtohet.


Në vendngjarje kanë qenë përfaqësuesit e konzorciumit fitues “FILEIT” dhe përfaqësues të Komunës së Pejës. Gjatë fjalimit të tij, kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri nuk mundi t’i mbajë lotët

Asnjë përfaqësues i Qeverisë nuk ishte aty, teksa aty ishte ish-ministri i MKRS-së, Kujtim Shala.

https://www.facebook.com/ndertimiinfo/videos/2202826679933650/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë