Loading…

Momenti kur Haradinaj i relaksuar del nga Gjykata (Video)

  • 12/01/2017 | 16:58

Momenti kur Haradinaj i relaksuar del nga Gjykata (Video)

Ramush Haradinaj u lirua me kusht të enjten nga Gjykata franceze. Ai do të qëndrojë në Francë dhe do të paraqitet nga dy herë në javë në polici, derisa gjykata të marrë vendim lidhur me kërkesën për ekstradim të tij në Serbi.


Haradinaj është filmuar nga indeksonline, gjatë daljes nga Gjykata, ku shihet të jetë mjaftë i relaksuar.

Ai i shoqëruar nga avokati i tij Arianit Koci, përshëndetet me shqiptarët që po prisnin ta takonin pas lirimit.

“Mendojshit iu se kjo dhemb” ishte një nga batutat e Ramushit pas lirimit derisa pritej nga shokët e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë