Loading…

Momenti kur aeroplani i linjës Stuttgart-Prishtinë prishet para nisjes

  • 24/07/2019 | 16:46

Momenti kur aeroplani i linjës Stuttgart-Prishtinë prishet para nisjes

Në Aeroportin e Stuttgartit në Gjermani sot për fat të mirë është shmangur një tragjedi e madhe, transmeton Gazeta Metro.


Aeroplani i linjës Stuttgart-Prishtinë ka pasur defekte në njërin krah të aeroplanit.

Për fat të mirë ajo është vërejtur pak para nisjes së aeroplanit.

Metro ka siguruar një video ku mund ta shihni më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë