Loading…

Momenti kur 50 Cent bën shqiponjën gjatë performancës në koncertin e tij

  • 01/07/2022 | 12:15

Momenti kur 50 Cent bën shqiponjën gjatë performancës në koncertin e tij

Një prej reperëve më të suksesshëm dhe të njohur në botë është padyshim 50 Cent.


Ai numëron hite të shumta dhe prej vitesh konsiderohet ikonë e muzikës botërore, i cili ka postuat top-listat dhe ka fituar çmime të shumta ndërkombëtare.

Gjatë kësaj periudhe Curtis James Jackson III (emri i vërtetë) po mban turneun botëror dhe aktualisht ndodhet në Evropë.

Megjithatë një veprimi i tij në një nga koncertet e fundit ka të bën me shqiptarët.

Kjo sepse gjatë performancës së tij reperi amerikan është ndalur dhe teksa flet me një person në audiencë ai ka bërë shqiponjën dykrenare me duar.

Theksojmë që simboli i shqiponjës dykrenare po përdoret gjerësisht nga personazhe të njohur shqiptarë, të cilët festojnë sukseset e tyre me kryqëzimin e duarve duke i treguar me krenari botës prejardhjen e tyre.

Dhe këtij trendin shpesh herë po i bashkohen edhe yjet më të njohura në botë. /Telegrafi/

@alb_baj

#50cent #concert #albania #shqiptar #fyp #tiktok

♬ Originalton – Alb_baj

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë