Loading…

Momenti kur 27 vjeçari qëllohet për vdekje, tentoi të përleshet me Policinë

  • 25/08/2019 | 23:32

Momenti kur 27 vjeçari qëllohet për vdekje, tentoi të përleshet me Policinë

Një 27-vjeçar është qëlluar për vdekje nga policia gjatë një konfrontimi në një dhomë hoteli muajin e kaluar.

James P. Manzo u qëllua 5 herë nga një distancë e vogël pasi kërcënoi policët me një palë gërshërë.

27-vjeçari doli nga dhoma e tij në The Asbury Inn më 23 korrik kur një oficer hapi zjarr ndaj tij.

Momenti i vrasjes u filmua nga kamerat e trupit të dy oficerëve.

Policia u njoftua të vinte në vendngjarje për shkak se ai kishte sjellje jo normale.

Oficeri që qëlloi të riun është identifikuar si James Crawford, i cili ka punuar në Departamentin e Policisë së Asbury Park që nga viti 2017.

Crawford gjuajti 5 herë në drejtim të James nga një distancë prej rreth 2-3 metra.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë