Loading…

Momenti i sikletshëm kur mysafirja rrëzohet dhe ndërpret dasmën (Video)

  • 31/05/2017 | 16:05

Momenti i sikletshëm kur mysafirja rrëzohet dhe ndërpret dasmën (Video)

Mysafirët po filmonin ceremoninë e dasmës, kur një mysafire u rrëzua  dhe bllokoi për disa minuta rrugën e nuses drejt altarit.


Gruja e cila u rrëzua e kishte humbur baraspeshën pasi duke xhiruar ishte mbështetur në njërin nga zbukurimet e dasmës.

Njerëz tjerë vërehen që vrapojnë për të mbledhur lulet e shpërndara në dysheme, përcjell gazetametro.net

Shikoni më poshtë këtë moment: 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë