Loading…

Momenti epik i derbit londinez: Dier lë fushën për të shkuar në tualet, Mourinho e ndjek pas

  • 30/09/2020 | 08:07

Momenti epik i derbit londinez: Dier lë fushën për të shkuar në tualet, Mourinho e ndjek pas

Tottenham ka kaluar tutje në EFL Cup, pasi mposhti Chelsean pas ekzekutimit të penalltive, me kohën e rregullt të ndeshjes që përfundoi 1:1.


Kjo ndeshje do të mbahet mend gjatë shkaku i një ndodhie, me Eric Dier dhe Jose Mourinhon protagonist.

Futbollisti në minutën e 76’ ka lënë fushën për të shkuar drejt tualetit.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Jose Mourinhos, që është vënë pas futbollistit.

Mourinho pas ndeshjes ka thënë se një gjë të tillë e ka bërë për ta vendosur në presion lojtarin, që të kthehet sa më parë në fushë.

Ky moment, është përhapur shumë në mediet sportive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë