Loading…

Momente interesante: Kurti pozon në Bruksel, ambasador Agron Bajrami çlodhet pak teksa e pret

  • 18/08/2022 | 08:45

Momente interesante: Kurti pozon në Bruksel, ambasador Agron Bajrami çlodhet pak teksa e pret

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti po qëndron në Bruksel për takimin me presidentin serb Aleksandar Vuçiq, është parë teksa fotografohej para selisë në Bruksel.


Krahas Kurtit, shihet edhe ambasadori i Kosovës në Bruksel, Agron Bajrami që rri skaj ‘gilinderave’.

Kurti dje ka zhvilluar takime me emisarin e Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak dhe Gabriel Escobar, të dërguari amerikan për Ballkanin, i cili po qëndron në Bruksel.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë