Loading…

Moment i sikletshëm për lojtarët e Shqipërisë: Pas barazimit me Islandën, tifozët refuzojnë takimin dhe fanellat e tyre

  • 27/09/2022 | 23:16

Moment i sikletshëm për lojtarët e Shqipërisë: Pas barazimit me Islandën, tifozët refuzojnë takimin dhe fanellat e tyre

Tifozët ‘Kuq e Zi’, kanë refuzuar që të përshëndeten me lojtarët e kombëtares të Shqipërisë në përfundim të ndeshjes pas barazimit 1-1 me Islandën, shkruan Gazeta Metro.


Në media janë publikuar pamjet kur tifozët refuzojnë lojtarët e kombëtares në përfundim të ndeshjes pas barazimit 1-1 me Islandën.

Tifozët refuzuan dhe fanellat e dhëna nga lojtarët.

As Berisha as Hysaj që u afruan për të folur nuk arritën të zbusin situatën.

Kujtojmë që Shqipëria sot ka barazuar me Islandën me rezultat 1-1. Shqipëria e përfundoi raundin e kualifikimeve në Ligën e Kombeve në vendin e 3’të në ligën B, me vetëm 2 pikë, në katër ndeshje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë