Loading…

Moment i sikletshëm për Kiarën: Luizi e shikon duke bërë dush

  • 23/03/2023 | 18:43

Moment i sikletshëm për Kiarën: Luizi e shikon duke bërë dush

Luizi ka qenë shumë konfuz në lidhje me vendimin e qëndrimit në shtëpi, pas nominimit të Prime-it të kaluar ku Olta dhe Kiara ndodhen “kokë më kokë”. Pasditen e djeshme ai ndryshoi qëndrim dhe vendosi ta vazhdojë lojën edhe nëse do ta largohet Kiara.


Teksa e ndjen se këtë të shtunë Kiara mund të jetë më e rrezikuara, çifti duket se po I shijon në maksimum qëndrimin me njëri-tjetrin.

Ata janë parë edhe të përlotur herë pas herë në ambientet në shtëpi.

Kiara: Ik aman të lahem çik rehat. Ik o Luiz se s’nidhem rehat

Luizi: E di…hajde të të puth njëherë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë