Loading…

Molliqaj për fotografinë: S’kam qenë dhe s’do jem kurrë në PDK

  • 05/06/2017 | 22:10

Molliqaj për fotografinë: S’kam qenë dhe s’do jem kurrë në PDK

Sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, në Magazinën Zgjedhore të Klan Kosovës, ka komentuar fotografinë në të cilën shihet bashkë me tani presidentin e shtetit Hashim Thaci.


Ai ka deklaruar se ajo fotografi është bërë gjatë një vizite të Thacit në gjimnaz, duke theksuar se kurrë nuk ka qenë pjesë e Partisë Demokratike të Kosovë.

“Ajo fotografi është bërë menjëherë pas luftës. Hashim Thaci ka ardhur në gjimnazin e Decanit. Dhe unë e kam pranuar që jam në atë foto. Por nuk kam qenë kurrë në PDK. E kanë pranuar edhe zyrtarë të kësaj partie. Nuk kam qenë dhe kurrë nuk do të jem pjesë e kësaj partie”.

 

Image

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë