Loading…

Molliqaj me kritika për VV: Janë të parët për hipokrizi

  • 25/08/2019 | 14:19

Molliqaj me kritika për VV: Janë të parët për hipokrizi

Dardan Molliqa tash nga PSD’ja ka reaguar ndaj aderimit të Agim Bahtirit në Lëvizjen Vetëvendosje, transmeton Gazeta Metro.


Ai ia ka kujtuar LVV-së akuzat që ia kishin bërë dikur për mandatet e vjedhura.

“Agim Bahtiri në VV nuk qenka mandat i vjedhur. Rrafsh 2 vjet na patën lodhur me akuzën e vjedhjes së mandateve. Dhe fundi po e rikuptimëson fillimin.”, ka thënë ai.1

Molliqaj ka postuar një fotografi të Bahtirit me Kadri Veselin tek postimi i tij.

Tutje, ai shtoi se LDK dhe VV nuk kanë siguri të brendshme e as të caktojnë kandidat për kryeministër.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë