Loading…

‘Moj Shqipni mos thuj marova’, Haradinaj ia thotë sërish këngës

  • 13/08/2022 | 14:54

‘Moj Shqipni mos thuj marova’, Haradinaj ia thotë sërish këngës

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, është parë sërish në një ndejë duke kënduar këngë me motive patriotike.


Ish-komandanti i UÇK-së, është dashamirës i folklorit dhe në dhjetëra raste ka qenë edhe protagonist i ndejave duke kënduar.

Kësaj here deputeti Haradinaj ka kënduar këngën “Moj Shqipni mos thuj marova” të raposodit të njohur Dervish Shaqa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë