Loading…

Mohojnë lidhjen, Adrola Dushi dhe Capital T kapen ‘mat’ në aeroport

  • 25/05/2022 | 16:12

Mohojnë lidhjen, Adrola Dushi dhe Capital T kapen ‘mat’ në aeroport

Prej kohësh, në rrjet dhe në mediat rozë, Adrola Dushi dhe Capital T janë vënë në shënjestër për një lidhje të mundshme dashurie mes tyre.


As këngëtari dhe as modelja nuk e kanë pranuar lidhjen në intervista të ndryshme duke deklaruar se janë vetëm miq edhe pse rrjetet sociale i kanë nxjerrë zbuluar herë pas here.

Së fundmi ka qenë faqja “Vipat e bllokut” e cila ka publikuar një foto të çiftit në aeroport, vetëm Capital T dhe Adrola Dushi.

Na mbetet të presim vetëm konfirmimin nga dyshja

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë