Loading…

Modric: Jemi gati për ndeshjen ndaj Anglisë

  • 13/06/2021 | 10:51

Modric: Jemi gati për ndeshjen ndaj Anglisë

Anglia dhe Kroacia, do të fillojnë aventurën e tyre në “Euro 2020” sot nga ora 15:00.


Para ndeshjes mesfushori kroat, Luka Modric ka folur në një konferencë shtypi, transmeton lajmi.net.

“Ndihem shumë mirë dhe nuk kam nevojë të theksoj, se sa nder i madh, është të luash për Kroacinë, tha ai.

“Ky është një kompeticon i madh, ka pritje të mëdha nga njerëzit tanë. Ne gjithashtu presim shumë nga vetja jonë dhe ne mezi po e presim atë. Shpresojmë se do të tregojmë fytyrën tonë të vërtetë”, shtoi ai.

“Anglia po luan para tifozëve të saj, është një nisje EURO-s për ne, unë pres një ndeshje vërtet të vështirë dhe luftarake. Ne jemi gati, kemi punuar shumë këto shtatë ditë, duke u përgatitur mirë”, përfundoi Modric.

Ndeshja mes Anglisë dhe Kroacisë zhvillohet nga ora 15:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë