Loading…

Moderatorja shqiptare shfaqet duke qarë në anije, kjo është arsyeja

  • 09/08/2022 | 22:19

Moderatorja shqiptare shfaqet duke qarë në anije, kjo është arsyeja

Njëra nga moderatoret e dashura për publikun është edhe Kiara Tito.


Përtej butësisë dhe buzëqeshjes së saj, ajo së fundi është shfaqur me një tjetër anë të cilën nuk e kemi parë më parë.

Ajo ka publikuar në ‘TikTok’ një video ku shihet në tension dhe duke qarë.

“Anijet janë një ‘Jo’ e madhe për mua”, ka shkruar ajo krahas videos.

Në komente, moderatorja ka shkruar se kjo ndodhë për shkak të frikës ndaj anijeve, ku edhe ilaçet nuk e ndihmojnë atë.

@kiaratito Hate the feeling of being on a boat 😂 #tiktok #viral #lol ♬ Funny Laugh no no no – Sound Effect

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë