Loading…

Moderatorja shqiptare merr varësen e Borës që ia dhuroi Donaldi?

  • 06/12/2021 | 14:24

Moderatorja shqiptare merr varësen e Borës që ia dhuroi Donaldi?

Enki Braçaj, moderatorja e RTV Ora ishte e ftuar në #Expuls këtë të shtunë përballë gazetarit Ronaldo Sharka. Enki foli për fejesën e saj me një biznesmen, por ndër të tjera gazetari i transmetoi një video.


Bëhej fjalë për një ngacmim nga Arjon Muça teksa Enki Braçaj po raportonte për “Ditë e Re” nga terreni.

Varësja e Enkit, Arjonit iu duk si varësja e Borës qe ia dhuroi Donaldi.Por si e komentoi Enki këtë video, duke treguar sërish varësen shumë të ngjashme me atë të Borës?

“Kjo është varësja ime. Ma ka blerë mami, mami im nuk quhet Donald. Unë kisha një kuriozitet, a do e kthejë varësen Bora qe ky t’ia japi Trixës apo jo?”- u shpreh ajo me humor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë