Loading…

Moderatorja shqiptare ‘jep mësim’: Tregon se sa herë duhet të bëj marrëdhënie një grua beqare

  • 26/11/2021 | 19:07

Moderatorja shqiptare ‘jep mësim’: Tregon se sa herë duhet të bëj marrëdhënie një grua beqare

Moderatorja shqiptare, Albana Osmani, ka treguar se sa herë sipas saj duhet të bëjë marrëdhënie një grua beqare, shkruan Gazeta Metro.


Ajo në një intervistë ka thënë se një grua beqare mund të bëjë sa herë të dojë marrëdhënie.

Ndërsa ka treguar se do kthehet në televizion në një program të saj, derisa tha se është duke u angazhuar në këtë drejtim momentalisht./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë