Loading…

Modelja shqiptare zhvishet dhe pozon nga vaska

  • 20/11/2020 | 23:57

Modelja shqiptare zhvishet dhe pozon nga vaska

Modelja e njohur dhe mjaft simpatike Trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjetet sociale dhe bëhet kryefjale e mediave sa herë publikon foto.


Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një foto nga vaksa e cila shihet nudo. Pjesët e saj intime janë mbuluar me shkumë, por më e rëndësishme është fakti që ajo ia doli të pëlqehet dhe të komplimentohet nga shumë ndjekësa


“Duke bërë dallgë”, ka shkruar Trejsi Sejdini.

Rikujtomë se për një periudhë kohë, modelja ka jetuar dhe në SHBA për të zhvilluar më shumë karrierën e saj.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë