Loading…

Modelja shqiptare pozon për 12 revista mode dhe brende botërore vetëm për muajin gusht

  • 13/08/2022 | 17:12

Modelja shqiptare pozon për 12 revista mode dhe brende botërore vetëm për muajin gusht

Bukuria dhe linjat e saj trupore e bëjnë atë të kërkohet nga shumë revista dhe brende botërore.


E modelja për vetëm muajin gusht ka pozuar për 12 revista mode dhe marka veshjesh të njohura në të gjitha botën.

Marciano, Guess, Giorgia Dig janë vetëm disa nga brendet për të cilat ajo ka pozuar.

Ajo, në rrjetin e saj social “Instagram“, ka postuar story ku shprehet e lumtur dhe tregonte se po jetonte ëndrrën e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë