Loading…

Modelja kroate e konfirmon shtatëzaninë me futbollistin e Kosovës

  • 18/03/2022 | 23:29

Modelja kroate e konfirmon shtatëzaninë me futbollistin e Kosovës

Tashmë nuk ka dilema, modelja kroate Angie Licious, është në një pritje të ëmbël me sulmuesin shqiptar të Kosovës, Lirim Kastrati.


Lajmi është konfirmuar nga vetë modelja, nëpërmjet fotos të postuar në “Instagram”.

Edhe në muajt e fundit të shtatëzanisë, ajo vazhdon të shkëlqej me linjat e saja, teksa duke gjithmonë joshëse.

Kohët e fundit në mediat rozë u përfol për një ndarje të çiftit, por tashmë ata pritet të hapin një kapitull të ri në jetën e tyre.

Për sa i përket Lirim Kastrati, sulmuesi nuk është se po kalon momente të mira në Poloni, aty ku luan te Legia, pasi minutazhi në fushë nuk është i mjaftueshëm, madje së fundmi ka humbur edhe vendin në përfaqësuesen e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë