Loading…

Modeli në taka, ka pushtuar rrjetet sociale (Video)

  • 02/02/2017 | 12:24

Modeli në taka, ka pushtuar rrjetet sociale (Video)

Një djalë nga Filipinet që arrin të ecë me taka të larta, dhe ka vështur vetëm një palë brekë është bërë shumë i shikuar në rrjetet sociale.


Video në fjalë e tregon atë teksa ecë me takat e larta pa asnjë problem, madje ai bën një lloj sfilate rrugëve.

Sinon Loresca,  postoi vetë këtb video të tij, e cila ka marrë 6.5 milionë shikime në Facebook dhe 50, 000 sosh në instagram, transmeton gazetametro.net.

Kurse në një video tjetër ai shihet i veshur me një fustan elegant femëror, dhe kurorë në kokë tekas parakalon dhe përshëndet rrugëve. /gazetametro.net.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë