Loading…

Mjeti lundrues që të lë gojëapur: Të shndërron në delfin

  • 16/04/2018 | 12:17

Mjeti lundrues që të lë gojëapur: Të shndërron në delfin

Mjetet lundruese të reja në formë të balenave vrasëse, peshkaqenëve e delfinëve, me të cilat mund të zhytesh dhe të kërcesh.
Në to ka vend për pilotin dhe një udhëtar tjetër.


Mund të udhëtojnë me shpejtësi deri 50 milje për orë mbi ujë, dhe 25 milje për orë nën ujë.
Madje edhe mund të bësh rrotullime me to dhe ti kalërosh nga prapa

https://www.facebook.com/iwantthatvideos/videos/562549057464347/

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë