Loading…

Mjeti i dyshuar mbi kulm ishte vetëm kukull

  • 16/12/2016 | 14:41

Mjeti i dyshuar mbi kulm ishte vetëm kukull

Mbi një kulm në rrugën “Ibrahim Luftiu” në Prishtinë është hasur një kukull në formë njeriu, e cila pas kontrollit të policisë rezultoi të ishte vetëm një kukull e mbushur me letër dhe e mbëshjellur me ngjitës.

Policia kishte rrethuar vendin e ngjarjes pasi që infomata për një mjet shperthyes nga polica ishte marrë rreth orës 11:00.

” Pas ekzaminimit të mjetit ( kukull e mbështjellur me ngjitës), kanë konstatuar se nuk bëhet fjalë për ndonjë mjet shpërthyes”, thuhet në njoftimin nga Policia./gazetametro.net/

kulmi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë