Loading…

Mjeku ua tregon gishtin qytetarëve në protestën e Gjilanit

  • 03/03/2017 | 19:59

Mjeku ua tregon gishtin qytetarëve në protestën e Gjilanit

Në ditën kur Arbenita Spahiu i mbushi një vit nga vdekja e saj, e cila ende vazhdon të cilësohet si e dyshimit, disa qytetarë kanë protestuar.


Ata kanë kërkuar drejtësi për këtë rast.

Por, diçka e çuditshme ka ndodhur derisa kjo protestë po mbahej. Aty është parë një mjek derisa ua çonte gishtin protestuesve.

Aktori i njohur Fatmir Spahiu, ka bërë publike një fotografi nga kjo ngjarje dhe ka thënë se me këtë veprim janë fyer të gjitha gratë shtatzëna.

auto_protestagjilan1488566854

“Ky gisht sot është ngritur gjate protestes per vdekjen e dyshimt te Arbenita Spahiut, pra gishti i drejtohet protestuesve te cilet kerkojne drejtesi duke mos e prejudikuar ate… ky gisht ndonse i nje individi pa respekt nga zyra e mjekeve ose motrave i drejtohet edhe grave shtatezan dhe familjarve tjere ne proteste, ky gisht e ka vendit ne polici per provokim te turmes, ky gisht e ka vendin edhe dikah tjeter por nuk eshte rasti tash!  #marrjanuknjehkufi”, ka shkruar Spahiu në profilin e tij në Facebook.

9-3

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë