Loading…

Mjeku në Ferizaj, me vizitë vetëm 3 euroshe për pacientët

  • 23/01/2022 | 22:57

Mjeku në Ferizaj, me vizitë vetëm 3 euroshe për pacientët

Eshte nje nder doktoret me te njohur ne qytetin e Ferizajit, i cili me punen e vazhdueshme dhe mikpritjen, bene per vehte çdo pacient.


Me te pare qe ndihma e tij po kerkohet shume dhe besimi i pacienteve eshte tejet i madh, z. Agim Bytyqi vendosi te hap ordinancen e tij private.

Ndonëse ka specializuar radiologjine ai asnjeher nuk u nda nga pjesa e pergjithshme e mjekesise duke ndihmuar pacientet me semundje te ndryshme.

Tere pervojen e tij ne mjekesi e zhvilloj ne qytetin e tij ne Ferizaj, sepse e ndjene si obligim moral te ndihmoj njerezit e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë