Loading…

Mitrovicë: Vjedhin ari dhe sulmojnë fizikisht pronaren e banesës

  • 19/02/2017 | 15:13

Mitrovicë: Vjedhin ari dhe sulmojnë fizikisht pronaren e banesës

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër boshnjake, ka raportuar se dy persona e kanë sulmuar fizikisht në banesën e saj, kanë grabitur para dhe stoli ari dhe më pas janë larguar në drejtim të panjohur.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, në qendrën në Mitrovicë.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë