Loading…

Mitrovicasi e kultivon kungullin ‘gjigant’, peshon 25 kilogramë

  • 10/08/2022 | 17:57

Mitrovicasi e kultivon kungullin ‘gjigant’, peshon 25 kilogramë

Besim Brahimi është qytetar nga komuna e  Mitrovicës, ka kultivuar në tokën e tij një kungull misri me peshë shumë të madhe.


Brahimi ka bërë të ditur përmes Facebook se ky kungull gjigant peshon 25 kilogramë.

Ai ka publikuar edhe një fotografi duke e mbajtur kungullin në dorë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë