Loading…

Mitrovica tashmë ka edhe ‘deti’ (Foto)

  • 09/07/2017 | 19:31

Mitrovica tashmë ka edhe ‘deti’ (Foto)

Vapa e madhe që po mbretëron në këto ditë vere ka bërë që shumë qytetarë anembanë vendit, e sidomos këtë të diele pushimi, të zgjedhin për freskim pishinat, liqenet e detet.|


Por, për mitrovicasit si duket ekziston zgjidhja më e mirë, pasi që tani shumica e tyre po i kalojnë këto ditë vape në liqenin akumulues në qytetin e tyre, apo sic po e quajnë ata vet “detin” e Mitrovicës.

Ditori, ua sjell disa pamje nga ky vend i mrekullueshëm ku po relaksohen qytetarët mitrovicas dhe jo vetëm ata:


Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë