Loading…

Missi i parë i Kosovës feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

  • 02/07/2022 | 09:00

Missi i parë i Kosovës feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Sot është një ditë speciale për Afërdita Paqaradën.


Miss Kosova 1990 sot feston 50 vjetorin e lindjes.

Përkundër viteve missi i parë i Kosovës vazhdon të qëndrojë në top formë duke konkurruar edhe vajzat e reja me vijat trupore dhe bukurinë e saj.

Afërdita është nënë e dy fëmijëve ndërsa ndër vite është angazhuar në shumë organizime dhe fushata bamirësie.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë