Loading…

Misioni i BE’së për vëzhgim të zgjedhjeve komunale në Kosovë i dorëzon raportin KQZ’së

  • 12/02/2018 | 14:34

Misioni i BE’së për vëzhgim të zgjedhjeve komunale në Kosovë i dorëzon raportin KQZ’së

Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka ka pritur të hënën në takim shefin e Misionit të BE-së për Vëzhgimin e Zgjedhjeve (MVZ), Alojz Peterle i cili shoqërohej nga bashkëpunëtorë të tij.


Me këtë rast ai i ka dorëzuar kryetares Daka raportin përfundimtar të vëzhgimit të zgjedhjeve të fundit komunale në Kosovë.

“Në emër të KQZ-së, kryetarja Daka pranoi raportin përfundimtar “Zgjedhjet për Kryetarë të Komunave dhe Kuvende Komunale në Kosovë” të Misionit për Vëzhgimin e Zgjedhjeve”, thuhet në një njoftim të KQZ’së, dërguar mediave /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë