Loading…

Miqtë e Al Pacinos të shqetësuar për mirëqenien e aktorit mes vendimit për kujdestarinë e fëmijës së tij

  • 01/10/2023 | 20:39

Miqtë e Al Pacinos të shqetësuar për mirëqenien e aktorit mes vendimit për kujdestarinë e fëmijës së tij

Sipas raportimeve, miqtë e aktorit Al Pacino janë të shqetësuar për mirëqenien e tij pasi nëna e fëmijës së tij më të vogël kërkoi kujdestarinë e plotë.


83 vjeçari thuhet se i ka miqtë e tij të ngushtë të shqetësuar pasi Noor Alfallah, 29 vjeçare, raportohet se ka paraqitur dokumente ligjore duke kërkuar kujdestarinë e plotë të foshnjës së tyre katër muajshe, Roman.

E kjo ndezi thashethemet se dyshja ishin ndarë, megjithatë Al e mohoi se romanca ishte në telashe.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë