Loading…

Ministrja kosovare admiron qenin (Foto)

  • 24/04/2017 | 21:53

Ministrja kosovare admiron qenin (Foto)

Kur politikanët apo edhe VIP-at shfaqin biografinë e tyre në mënyrë që të dimë më shumë për ta, gjithmonë shohim të arriturat e tyre.


Por sigurisht, ata ndonjëherë zgjedhin të ndajnë edhe gjërat më të rëndësishme për ta, si p.sh. kafshët shtëpiake.

Ministrja së fundmi e zgjedhur e Integrimit Evropian, Mimoza Ahmetaj, pos të arriturave të saj dhe posteve paraprake, ka treguar se kë admiron shumë në profilin e saj në faqen zyrtare të Ministrisë së Integrimit Evropian.

Nuk janë as burri i saj, dhe as tre fëmijët por është qeni i saj.

“Aktualisht jeton në Prishtinë me burrin e saj, tre fëmijët dhe qenin e saj të cilin e admiron shumë”, shkruan në faqen zyrtare të MIE.

Por ajo nuk ka publikuar askund asnjë fotografi me qenin e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë