Loading…

Ministria e Bujqësisë prezanton programin për vitin 2017

  • 09/02/2017 | 10:03

Ministria e Bujqësisë prezanton programin për vitin 2017

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi do të bëjë prezantimin e Programit për Bujqësi dhe Zhvillim Rural për vitin 2017.

Sipas njoftimit për media nga MBPZH-ja, për këtë program, sivjet janë planifikuar 23 milionë euro.

Ngjarja nis sot nga ora 11:00 në hotelin “Amazona”, në magjistralen Prishtinë -Vushtrri. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë