Loading…

Ministri shqiptar viziton Kosovën

  • 28/01/2017 | 08:25

Ministri shqiptar viziton Kosovën

Ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Shqipërisë, Saimir Tahiri, do ta vizitojë sot Kosovën.


Tahiri do të pritet nga homologu i tij kosovar Skënder Hyseni, ku do të mbajnë konferencë për media pas takimit.

Nuk është dhënë akoma arsyeja e vizitës së ministrit shqiptar në Kosovë, por kjo vie pas ngjarjeve të fundit të tensionuara në Kosovë.

Konferenca do të mbahet sot më 28 janar 2017, në objektin kryesor të MPB-së, duke filluar në ora 10:30.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë