Loading…

Ministri Lekaj s’mundet ta lë pa bakshish orkestrën e Xenit |VIDEO

  • 09/04/2018 | 20:28

Ministri Lekaj s’mundet ta lë pa bakshish orkestrën e Xenit |VIDEO

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ishte i pranishëm sot në një drekë që këngëtari Shkëlzen Jetishi – Xeni, ua shtroi liderëve kosovarë: presidentit Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ministrit të Jashtëm Behgjet Pacolli.


Në një moment, ministri Lekaj shihet teksa i dhuron bakshish orkestrës së këngëtarit Xeni.

Nuk dihet shuma e bakshishit të dhuruar nga ministri Lekaj, mirëpo përmes pamjeve shihet se paratë e ministrit i merr kamarieri i cili ia dërgon ato orkestrës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë