Loading…

Ministri e fotografon nga mbrapa teksa flet Duda Baljen

  • 08/02/2018 | 12:20

Ministri e fotografon nga mbrapa teksa flet Duda Baljen

Duda Balje doli për fjalim, por ajo si çdoherë bie në sy me dukjen e saj.


E dukjes së deputetes boshnjake nuk i ka rezistuar as një ministër i Qeverisë Haradinaj, i cili e ka fotografuar nga vendi i tij teksa deputetja fliste, shkruan gazetametro.net.

Këto fotografi i ka publikuar vetë deputetja duke i shoqëruar me një mbishkrim.

Deputetja boshnjake është prej deputeteve më të komentuara pasi, siç ka thënë edhe ajo vetë, i kushton shumë rëndësi dukjes edhe në seancat e Kuvendit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë