Loading…

Mini-Tornado në Podujevë (Video)

  • 06/08/2017 | 18:32

Mini-Tornado në Podujevë (Video)

Në Podujevë është regjistruar një tornado.

Në pamjet e dërguara në Kallxo.com nga një qytetar shihet se si mini-tornado shkakton dëme në vendet ku kalon.

Nga pamjet shihet se pemë e materiale të tjera rrëzohen. Video-incizimin qytetari e ka bërë nga vetura e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë