Loading…

Mini kompjuteri fantastik, sa një kartelë krediti (Video)

  • 07/01/2017 | 15:40

Mini kompjuteri fantastik, sa një kartelë krediti (Video)

ntel e ka prezentuar mini kompjuterin të quajtur “Compute Card”. Ky kompjuter është aq praktik, sa që mund ta futni edhe në gjep.

Kompjuteri është i kompletuar me një procesor të brezit të 7 Intel Kaby Lake, memorie, Bluetooth, lidhje ëireless etj.

Thuhet se kërkesat e konsumtatorëve nga Intel për të blerë një të tillë janë tejet të mëdha.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë