Loading…

Miliarderi Jeff Bezos nuk i ndahet të dashurës së tij tërheqëse

  • 16/02/2022 | 19:15

Miliarderi Jeff Bezos nuk i ndahet të dashurës së tij tërheqëse

Në fundjavën që lamë pas, Justin Bieber organizoi një ndejë, në të cilën ishin pjesëmarrës shumë njerëz të suksesshëm dhe të famshëm.


Ndër të pranishmit ishte edhe miliarderi Jeff Bezos dhe e dashura e tij, Lauren Sanchez.

Gjatë gjithë kohës, çifti nuk i ndaheshin njëri-tjetrit, ndërkohë që kishin shkëmbyer puthje dhe përkëdhelje, ndërsa në ndejë i pranishëm ishte edhe ish- i dashuri i Lauren, lojtari i NFL, Tony Gonzalez.

52-vjeçarja kishte shkëlqyer me fustan të bardhë që ia theksonte figurën trupore, derisa çifti dukej i lumtur gjatë gjithë kohës.

Në ndejën hollivudiane morën pjesë rreth 1.500 të pranishëm, në mesin e të cilëve ishin, edhe Kendall Janner, Khloe Kardashian, Shawn Mendes, Leonardo DiCaprio e të tjerë.

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez janë në lidhje qe tri vite, pasi në vitin 2019, miliarderi u nda nga bashkëshortja MacKenzie Scott.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë