Loading…

Milanit i lëndohet edhe Franck Kessie

  • 26/01/2022 | 19:01

Milanit i lëndohet edhe Franck Kessie

Mesfushori i Milanit, Franck Kessie është detyruar të braktisë ndeshjen e sotme të Kupës së Kombeve të Afrikës midis Bregut të Fildishtë dhe Egjiptit për shkak të një dëmtimi.


Kessie u përpoq të luante pas një përplasjeje në ndeshjen e raundit të 1/16-të, por pasi u rrëzua për herë të tretë në fushë ai kishte nevojë për trajtim dhe e kuptoi se thjesht nuk ishte e mundur të vazhdonte.

Ish-lojtari i Atalantas u godit në trup dhe kishte vështirësi të mëdha në frymëmarrje, përcjellë KosovaPress.

Kessie është në vlugun e spekulimeve për të ardhmen e tij pasi mediat italiane raportojnë se ai ka arritur marrëveshje për transferim te Barcelona gjate verës së këtij viti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë